O firmie

FIRMA BUDOWLANA WAKSMUNDZKA jest to firma dewelopersko- budowlana, która powstała w 2000 roku i działa nieustannie na polskim rynku do dnia dzisiejszego. Z roku na rok staramy się podejmować coraz trudniejsze zadania, dzięki czemu zaspokajanie najbardziej wymagających Klientów nie stanowi dla nas problemu.

Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 20 inwestycji oraz zaufało nam kilkadziesiąt rodzin. Naszą specjalnością są nowoczesne domy jednorodzinne oparte na technologii tradycyjnej z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.

W naszych budynkach można znaleźć takie materiały jak piaskowiec, granit czy egzotyczne drewno. Podczas projektowania sugerujemy się przede wszystkim komfortem i przestronnością, funkcjonalnością oraz walorami estetycznymi. Każdy szczegół traktujemy bardzo osobiście co sprawia, że domy wykonane są z największą starannością. Współpracujemy tylko z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branży budowlanej dzięki czemu nowinki inżynieryjno- technologiczne wprowadzane są na bieżąco.

Dużą wagę przywiązujemy również do otoczenia budynków. Dbamy o zieleń i sadzimy nowe drzewa. Niezmienne zasady działania od kilkunastu lat sprawiają, że bardzo szybko realizujemy swój cel, jakim jest zadowalanie wszystkich Klientów. Jesteśmy również otwarci na nowe uwagi i propozycje.


Wybierając naszą firmę na pewno spełnisz swoje marzenia.

Zapraszamy do współpracy